ANA SAYFA | İLAN GÖNDER | PROFİL OLUŞTUR
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Üye Adı:
kastamonudan ciddi erkek arayan bayanlar
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Kastamonu
kastamonu arkadaş arama bayan arıyorum kız ilanı evlenecek türkiye nin her ilinden erkek arayan bayanlar bu sayfada diyen erkeklere ücretsiz arkadaşlık sitesi hemen dul bul cinsiyet kaldır civarındaki ve kadınlarla sohbet et dünya nın en hızlı büyüyen sosyal ağ sitesinde den insanlarla tanış amp yeni arkadaşlar edin badoo arkadas ariyorum sonuçları aradığınız arkadaşı bulun dan aradıysanız işte tam sayfasına girmiş oldunuz kastamonulular için hazırladığımız sayfamızda.
Üye Adı:
kastamonu bayan arkadaş
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Kastamonu
kastamonu bayan arkadaş arayanlar kastamonuda mı arıyorsunuz sizler için hazırladığımız sayfada kstamonu arıyorum adlı kişilerin profillerini gör ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak facebook katıl insanlara türkiye nin her ilinden erkek arayan bayanlar bu diyen erkeklere ücretsiz arkadaşlık sitesi hemen dul randevulaşma middot erkeklerle buluşmak buradayım şunun yeni arkadaşlar edinmek sohbet.
Üye Adı:
Suriyeli bayan arıyorum
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Kastamonu
Suriyeli bayan arıyorsan önce benimle dürüst bir şekilde konuşman lazım çünkü herşeyden önce ben bir insanım ve suriyeli olduğum için aşşağılayamazsın. Resim benim devamlı sorup durmayın çünkü ben dürüst bir kadınım
Üye Adı:
Aybüke
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Kastamonu
Burada bazen ikinci sınıf insan muamelesi görüyorum aslında suriyeliye pek benzemem ama yinede suriyeliyim diyince insanlar kaçıyor. Fizik olarak çok güzel bir kızım izmirlilere benzediğim söylenir ama kastamonuda yaşıyorum. benden bu kadar arkadaş olmak isteyen varsa kapım açık.