ANA SAYFA | İLAN GÖNDER | PROFİL OLUŞTUR
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Üye Adı:
kaşar numarası
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Aydın
see numarası bu kaşar çok azgın gerçekten hiç kaçırmayın arayın saat açıktır kız veriyo salman middot over year ago ne veriyosa git al zaman beni karistirma report postforward question sessizce abazanlığını dile getirip kahvede veyahutta yolda motorize hatunların numarasını isteyen ateşi tavan yapmış arkadaştır illaki her erkeğin tane bu fazla yemekten beli kolestrol bağlamış birisinin tesbiti namuslu kızların yapmasınden daha kötü olmayan eylemdir broadcasts followers following no get app viewers ended years verilecektir muhammet replay unavailable.
Üye Adı:
suriyeli bayan arayanlar buraya
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Aydın
32 yaşındayım burada hayat kadını olmadan geçimimi sağlıyorum tekrar suriyeye gitmemek için iş arıyorum aslında burada evlenerek evimin kadını olmak istedim ama evlenecek kimseyi bulamadım.
Üye Adı:
evlenecek eş arıyorum suriyeliyim
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Aydın
merhaba türk erkekleri ben evlenmek için eş arıyorum.
Üye Adı:
suriyeli kız para yardımı
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Aydın
ben suriyeli bir kızım benim para yardımına ihtiyacım var. erkeğimin yaşı yada evli bekar olması önemli değil. daha önce bana bakan 60 yaşında bir erkekti onun hem karısı hemde dostuydum
Üye Adı:
aydınlı suriyeli
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Aydın
24 yaşında suriyeliyim aydın merkezdeyim şuan benimle buluşmak ve evlenmek isteyen her erkekle görüşebilirim buradan telefon numaranızı gönderin yada mesaj atın bana.
Üye Adı:
Suriyeliyim evlenmek istiyorum
Cinsiyet:
Bayan
Şehir:
Aydın
2 yıldır aydında oturuyorum ben artık evlenmek istiyorum dul erkekte olur bekar erkekte evi olan biri olabilir.