ANA SAYFA | İLAN GÖNDER | PROFİL OLUŞTUR
Arama Bölümü

Kadın Erkek

Suriyeli hayat kadınları

Eklenme: 2019-03-09

Türkiye'de 5 milyona yakın suriyeli bulunuyor. Bunların yarısı yani 3 milyona yakın Suriyeli bayan var. Bu insanlar geçimini sağlayamadığı için çoğusu hayat kadınlığı yapmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde hayat kadınlığı yapan bu kadınlar internet ortamında ilanlar vererek ulaşım sağlıyor. Bazı siteler telefon numarası vermiş olsada bunların çoğuna ulaşım sağlanmıyor. Hayat kadınlarının geneli Türkçe bilmediği için sitelerden yardım alıyor.

Şehir
Bitlis
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Bakımına düşkün aynı zamanda kapalı bir suriyeliyim buradan eş bulmak istiyorum en azından güvenilir bir erkek arkadaş.
Şehir
Amasya
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
türkiye de çok arkadaşım türkiyeli erkeklerle evlendi bende burada kalmak için evlenecek erkek arıyorum.
Şehir
Kayseri
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
kayseride yaşıyorum evlere ve otele gidiyorum sarışın suriyeli escortum isteyen beyler için özel hizmetlerimde var. Şehir dışına çıkma sıkıntısı çekmediğim için uçak paramı verenler için istedikleri şehire gelebilirim. Gecelik ve saatlik uygun fiyatlarım var.
Şehir
Kütahya
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
kütayhadan daha önce kimseyle görüşmedim burada suriyeliler var ama pek görüşmüyorum türk erkeklerle iletişim kurmadığım için hiç erkek arkadaşım olmadı. ben ünviersite mezunum buradada okumayı düşünüyorum üniversiteye gitmeden önce biri ile arkadaş olmak istiyorum.
Şehir
Bursa
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Türbanlı olduğum için dinine bağlı biri ile evlenmek amaçlı buradan tanışmak istiyorum. beni diğer suriyelilerle karıştırmayın lütfen.
Şehir
Erzincan
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Erzincan suriyeden bile sıkıcı buradan taşınmak istiyorum evlenerek başka illere gitmek istiyorum kapalı bir suriyeliyim bu yüzden beni böyle kabul eden türklerle görüşmem gerek mesaj atarsanız tanışırız.
Şehir
İstanbul
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
Uzun zamandır türkiye de yaşıyorum benim kalma sorunum yok burada hayat kadınıyım ilgilenen varsa çok ucuz fiyatlarla birlikte oluyorum. Geceliğim 150 tl.
Şehir
Bolu
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
daha önce ankaraya gelmiştim şimdi boluda yaşıyorum artık evlenmek istiyorum bende. yaşım geldi vli yada dul erkek olabilir yaşı önemsiz.
Şehir
İzmir
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
beni görenler suriyeli olduğuma inanmıyor ama aslen suriyeliyim arkadaşlar 5 yıl önce türkiye'ye geldim.
Şehir
Diyarbakır
Cinsiyeti
Bayan
Aradığı
Erkek
aslen kürt asıllı suriyeli kızım. 26 yaşındayım erkek arkadaş arıyorum kürt olursa daha iyi olur. facebook adresim var bana oradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

DORUK 2019-07-02
Kayseri Jigolo Yaşında Siyah Saçlı - Kahverenği Gözlü - .cm Boyunda Kg Seyahat Enğelim Yok. !! Gizlilik Esasdır !!
Mehmetcan 2019-07-02
Aşkım oguzel amini dilimle okşayip sula dirim s ikmemi ister misin prensesim merhaba sultanim
Ahmet 2019-07-03
Merhaba gunaydın mutlu huzurlu sağlıklı bir gün dileğiyle nasılsınız hanımefendi ben unuversiteden sonra koyde yaşamaya başladım yasboy kg sc kumral göz ela burcunun akrep sakin bir insanım kendini anlatırmısın
Muro1663 2019-04-20
Merhaba Bir tanem nasılsın seninle tanışma fırsatı var mı acaba ben şanlıurfa da oturuyorum ama istersen senin yanına gelirim yaşındayım olgun bayanlardan hoşlanıyorum yalaması çok güzel oluyor özellikle saçların çok güzel.
haydarr 2019-04-19
merhaba aslı ben istanbuldan furkan yaşım boyundayım kiloyum yaşımdan dolayı sıkıntıysa saygı duyarım ama sadece bugün burdayım.
Serkan 2019-04-15
Güzel vücutlu bayan hızlılıkla değil açıkça konuşayım o vücuduna sarılmak seninle sevişmek sikişmek istiyorum seninle köpekler gibi sikişelim mi parçalayın mı.
Ercan 2019-04-13
Peki güzel olduğunu biliyorsun bir için şu gibi oldugunuda biliyormusun sana bir gecede doyulmaz whatsap varmı ordan gorussek.
Adalı 2019-04-12
Selam hanımefendi tatlım nasılsın neden yazmıyorsun canımın içi beni üzüyorsunuz ıslak yerinizden yalarım seni özelinden öpüyorum seni özel yerinden yalarım seni bana yaz darılma seninle birlikte olmak istiyorum.
Beyto 2019-04-11
Selam suriyeli hayat kadını arıyorum ben istanbul ve ilçelerinden olanlar bana ulaşabilirmisiniz lütfen. Özellikte kartal tarafı olanların whatsapp numarasını istiyorum.
İsim
Mail
Yorumunuz